O nas

Na naszym portalu znajdziesz szkolenia o zróżnicowanej tematyce i różnym charakterze. Szkolenia stacjonarne, szkolenia tekstowe, ale przede wszystkim szkolenia e-laerningowe i webinary.

Portal skierowany jest do wielu grup Użytkowników:

► Prowadzący szkolenia - użytkownicy znający się dobrze na danej dziedzinie, pasjonaci, chcący podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

► Trenerzy - dzięki zamieszczeniu swoich szkoleń na portalu docierają do większej ilości osób i pozyskują nowych uczestników.

► Uczestnicy - dzięki różnorodnej tematyce i szerokiej ofercie szkoleń znajdują szkolenia pozwalające poszerzać ich wiedzę i umiejętności.

► Zespoły HR - w jednym miejscu mają dostęp do różnorodnych szkoleń, przede wszystkim szkoleń online, spośród których mogą wybrać najodpowiedniejsze dla pracowników.

To z myślą o wszystkich Użytkownikach portalu Wyszkoleni, każdego dnia nawiązujemy kontakty z ludźmi chcącymi dzielić się swoją wiedzą i posiadanymi umiejętnościami. Nieustannie rozwijamy nasz portal, aby jak największa liczba osób mogła korzystać z wiedzy i umiejętności zawartych w oferowanych szkoleniach.

Na portalu nie ma szkolenia, którego poszukujesz? Skontaktuj się z nami !